Özel Ege'de Yaşam Boyu Eğitim

Okulların öğrenci kadar öğretim görevlisi de yetiştirmeleri gerektiğine inanıyoruz. Okulumuzda halen görev yapan eğitim yöneticilerinin tamamı öğretmenlik kariyerine Özel Ege Lisesinde başlamış, zamanla eğitim yöneticisi olarak görev yapmaya hak kazanmışlardır. Özel Ege Lisesi bu yönüyle eğitim yöneticilerini kendi yetiştiren bir anlayışa sahiptir.

Deneyim, enerji ve yeni yöntemlerin bir araya gelmesini amaçladığımız çalışma ortamında istihdam kararlarını bütünüyle liyakat üzerine kuran bir kurum olmakla övünüyoruz. Özel Ege Lisesi her türlü cinsiyet, yaş, ırk, dil, din, renk, milliyet, etnik köken ayrımcılığına karşıdır ve anılanlar üzerinde yapılan her türlü ayrımcılıkla gücü yettiğince mücadele etmektedir.

Okulumuza iş başvurusu yapan adayların niteliğini esas alıyor, meslek, deneyimi olmayan genç insanların istihdam edilmesi konusunda herhangi ön yargı bulundurmuyoruz.

Sizler de Özel Ege Ailesi'ne katılmak isterseniz ilgili iş başvuru formunu doldurarak bilgilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Özel Ege Lisesi İşe Alım Süreci Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

KVKK Başvuru Sahibi İletişim Bilgileri