ANAOKULU VE İLKOKUL

Anaokulu ve ilkokul sınıflarına kayıt olacak öğrencilerimizin kayıt işlemle, rehber öğrenmenlerimiz tarafından yapılan ön görüşmenin ardından kayıt işlemleri gerçekleştirilmektedir. Kayıt görüşmesi için aşağıda yer alan sayfadan randevu oluşturabilir veya sizlerle iletişime geçebilmemiz için yukarıda bulunan bilgi formunu doldurabilirsiniz.

ORTAOKUL VE LİSE

Okulumuz 5. sınıftan itibaren Özel Egeli olmak isteyen öğrencilere okula giriş sınavı sonucuna göre okula kabul hakkı vermekte, burslandırmada ise yine sınav sonuçları ve okulun burs kontenjanı belirleyici olmaktadır. Okula giriş sınavına girmek isteyen öğrencilerimiz okulumuzun öğrenci işleri ile iletişime geçebilir veya aşağıda yer alan ortaokul-lise bilgi ve sınav başvurusu formu doldurarak bizlere ulaşabilirler.

9. SINIFA KAYIT

9. sınıfta Özel Egeli olacak yeni öğrenciler için MEB tarafından yapılan ulusal sınav sonuçları (2021 LGS; Türkçe-Matematik-Fen Bilimleri) dikkate alınmaktadır. 2021-2022 öğretim yılında ÖEL 9. sınıfa öğrenci kabulü ve burs koşulları için okulumuzun taban puanı sonuçların resmî olarak açıklanmasının ardından ilan edilecektir. 9. sınıfa kayıt hakkında detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan ortaokul-lise bilgi ve sınav başvuru formunu doldurarak bizlere ulaşabilirler.