ANAOKULU VE İLKOKUL

Anaokulu ve ilkokul sınıflarına kayıt olacak öğrencilerimizin kayıt işlemleri, rehber öğrenmenlerimiz tarafından yapılan ön görüşmenin ardından gerçekleştirilmektedir. Kayıt görüşmesi için aşağıda yer alan sayfadan randevu oluşturabilir veya sizlerle iletişime geçebilmemiz için yukarıda bulunan bilgi formunu doldurabilirsiniz.

ORTAOKUL VE LİSE

Okulumuz 5. sınıftan itibaren Özel Egeli olmak isteyen öğrencilere okula giriş sınavı sonucuna göre okula kabul hakkı vermekte, öğrencilerin burslandırılmasında ise yine sınav sonuçları ve okulun burs kontenjanı belirleyici olmaktadır. Okula giriş sınavına katılmak isteyen öğrencilerimiz için okulumuzun öğrenci işleri ile iletişime geçebilir veya aşağıda yer alan ortaokul-lise bilgi ve sınav başvurusu formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

9. SINIFA KAYIT

9. sınıfta Özel Egeli olacak yeni öğrenciler için MEB tarafından yapılan ulusal sınav sonuçları (Türkçe-Matematik-Fen Bilimleri) dikkate alınmaktadır. ÖEL 9. sınıfa öğrenci kabulü ve burs koşulları için okulumuzun taban puanı, LGS sonuçlarının resmî olarak açıklanmasının ardından ilan edilmektedir. 9. sınıfa kayıt hakkında detaylı bilgi almak için okulumuzun öğrenci işleri ile iletişime geçebilir veya yukarıda yer alan başvuru formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.