Özel Egeliler ASYU 2022 Innovations in Intelligent Systems and Applications Conference bildiri sunumunu gerçekleştirdiler.
7-9 Eylül tarihleri arasında Akdeniz Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi ve IEEE (Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü) Türkiye Section tarafından düzenlenen ASYU 2022 konferansına 11. sınıf öğrencilerimiz Ali İhsan Sarı ve Berkay Dervişoğlu, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenimiz Atajan Rovshenov danışmanlığında hazırladıkları “Yapay Zekâ Tekniklerinin Kullanılarak Cilt Kanserinin Mobil Uygulama ile Erken Tespit Edilmesi” başlıklı bildiri çalışması ile katıldılar.
IEEE Xplore akademik veri tabanında tam metin olarak yer alacak çalışma katılımcılar tarafından yoğun ilgi gördü.
Danışman öğretmenimizi, öğrencilerimizi ve velilerimizi tebrik ediyoruz.
Haberler
01 / 04 / 2024
18 Mart Çanakkale Zaferi

Bu zafer inananların zaferi, bu mücadele onurlu bir duruşun ve bağımsızlığa gönül verenlerin mücadelesi. 18 Mart Çanakkale Zaferimizin 109. yıldönümü törenine ev sahipliği yapmanın mutluluğunu taşıyoruz. Tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi say devamını oku..

01 / 04 / 2024
Harvard Model Congress Europe Konferansı

Okulumuz 10. ve 11. sınıf öğrencilerinden Aliye Derin Demirelli, Alara Nisa İzci, Su Karaağaç, Duru Şimşek, Efe Öztürk, Efe Tuna Galipoğlu, Ege Onar, Elif Kabadayı, Elif Naz Tatar, Nil Soykan, Arda Özsüer, Ural İsmail Uğurlu, Doruk Yalaz, Recep Efe Erez devamını oku..

01 / 04 / 2024
Bisiklet Yarışlarında Birincilik

20 Mart Çarşamba günü Sasalı Kent Park alanında İl Gençlik Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar Arası Bisiklet Yarışmalarında, Minik Kızlar Bisiklet Takımımız İzmir birincisi Minik Erkekler Bisiklet Takımımız İzmir birincisi devamını oku..

01 / 04 / 2024
Portfolyo Sunumları

Okulumuz 6 yaş öğrencileri ilk dönem İngilizce derslerinde edindikleri kazanımları İngilizce öğretmenleri eşliğinde sınıf ortamındaki doğallıklarıyla ailelerine sundular. Öğrencilerimizin geldikleri başarı düzeyi farklı istasyonlarda gösterdikleri y devamını oku..

01 / 04 / 2024
Yurt Dışı Üniversite Buluşması

Lise öğrencilerine yönelik Yurt Dışı Üniversite Buluşması etkinliğinde, Amerika ve Avrupa’dan toplam 10 üniversite katılımcılara bilgilendirme sağladı. Okulumuz lise kafeteryasında düzenlene etkinlikte öğrencilerimiz ve veli devamını oku..

ÖZEL EGE'DEN HABERİNİZ OLSUN

#BizÖzelEgeliyiz