Özel Egeliler ASYU 2022 Innovations in Intelligent Systems and Applications Conference bildiri sunumunu gerçekleştirdiler.
7-9 Eylül tarihleri arasında Akdeniz Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi ve IEEE (Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü) Türkiye Section tarafından düzenlenen ASYU 2022 konferansına 11. sınıf öğrencilerimiz Ali İhsan Sarı ve Berkay Dervişoğlu, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenimiz Atajan Rovshenov danışmanlığında hazırladıkları “Yapay Zekâ Tekniklerinin Kullanılarak Cilt Kanserinin Mobil Uygulama ile Erken Tespit Edilmesi” başlıklı bildiri çalışması ile katıldılar.
IEEE Xplore akademik veri tabanında tam metin olarak yer alacak çalışma katılımcılar tarafından yoğun ilgi gördü.
Danışman öğretmenimizi, öğrencilerimizi ve velilerimizi tebrik ediyoruz.
Haberler
12 / 04 / 2023
Öğrencimiz Yiğit Sancar'a Yurt Dışı Üniversite Kabulü

12. sınıf öğrencimiz Yiğit Sancar Times Higher Education (THE) dünya üniversiteleri sıralamasında 42. sırada yer alan Belçika’nın en büyük araştırma üniversitesi olan KU Leuven’den kabul almıştır. Belçika’nın köklü üniversiteleri arasında yer alan K devamını oku..

07 / 04 / 2023
Öğrencilerimizin Yurt Dışı Kabulleri Devam Ediyor

12. sınıf öğrencimiz Can Afacan Times Higher Education (THE) dünyanın en iyi üniversiteleri sıralamasına göre 25. sırada yer alan Duke Üniversitesi Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği bölümünden kabul almıştır. Özel bir araşt devamını oku..

07 / 04 / 2023
Öğrencilerimizin Yurt Dışı Kabulleri Devam Ediyor

12. sınıf öğrencilerimizden Kaan Kümüştekin Times Higher Education (THE) tarafından 2022 yılında dünyanın en iyi 134. Üniversitesi seçilen  devamını oku..

07 / 04 / 2023
Öğrencilerimizin Yurt Dışı Kabulleri Devam Ediyor

12. sınıf öğrencimiz Can Afacan Times Higher Education (THE) dünya sıralamasına göre 147. sırada yer alan Rice Üniversitesi'nin Bilgisayar Bilimi bölümüne kabul almıştır. Amerika’da bulunan o devamını oku..

06 / 04 / 2023
Öğrencilerimizin Yurt Dışı Kabulleri Devam Ediyor

12. sınıf öğrencimiz Nisan Kaynar Times Higher Education (THE) dünya sıralamasına göre 108. sırada yer alan Birmingham Üniversitesi Biyomedikal Bilimler bölümünden kabul almıştır. Birleşik Krallık ’ta araştırma odaklı en iyi üniversitel devamını oku..

ÖZEL EGE'DEN HABERİNİZ OLSUN

#BizÖzelEgeliyiz