12. Sınıf öğrencilerimizden Kaan Kümüştekin Times Higher Education (THE) tarafından 2022 yılında dünyanın en iyi 76. üniversitesi seçilen Bristol Üniversitesi Ekonomi bölümünün üstün başarı programına (BA Hons) kabul almıştır.
Üstün başarı programları klasik lisans programlarına kıyasla akademik açıdan daha başarılı öğrencilerin kabul edildiği, çok sayıda araştırma odaklı projelere yer verilen ve işverenler tarafından da daha çok tercih edilen eğitim programlardır.
Birleşik Krallık ’ta araştırma odaklı en iyi üniversitelerin dâhil olduğu üstün eğitim standartlarına sahip 24 Russel Group üyesi üniversiteden biri olan Bristol Üniversitesi, Nobel ödüllü 13 bilim insanıyla ve bilim dünyasına öncülük eden, kalp – damar hastalıklarından, iklim değişikliğine kadar birçok önemli ve güncel konuda yürüttüğü çalışmalarla adından söz ettirmektedir.
Öğrencimizi ve ailesini kutlar, başarılarının devamını dileriz.
Haberler
12 / 04 / 2023
Öğrencimiz Yiğit Sancar'a Yurt Dışı Üniversite Kabulü

12. sınıf öğrencimiz Yiğit Sancar Times Higher Education (THE) dünya üniversiteleri sıralamasında 42. sırada yer alan Belçika’nın en büyük araştırma üniversitesi olan KU Leuven’den kabul almıştır. Belçika’nın köklü üniversiteleri arasında yer alan K devamını oku..

07 / 04 / 2023
Öğrencilerimizin Yurt Dışı Kabulleri Devam Ediyor

12. sınıf öğrencimiz Can Afacan Times Higher Education (THE) dünyanın en iyi üniversiteleri sıralamasına göre 25. sırada yer alan Duke Üniversitesi Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği bölümünden kabul almıştır. Özel bir araşt devamını oku..

07 / 04 / 2023
Öğrencilerimizin Yurt Dışı Kabulleri Devam Ediyor

12. sınıf öğrencilerimizden Kaan Kümüştekin Times Higher Education (THE) tarafından 2022 yılında dünyanın en iyi 134. Üniversitesi seçilen  devamını oku..

07 / 04 / 2023
Öğrencilerimizin Yurt Dışı Kabulleri Devam Ediyor

12. sınıf öğrencimiz Can Afacan Times Higher Education (THE) dünya sıralamasına göre 147. sırada yer alan Rice Üniversitesi'nin Bilgisayar Bilimi bölümüne kabul almıştır. Amerika’da bulunan o devamını oku..

06 / 04 / 2023
Öğrencilerimizin Yurt Dışı Kabulleri Devam Ediyor

12. sınıf öğrencimiz Nisan Kaynar Times Higher Education (THE) dünya sıralamasına göre 108. sırada yer alan Birmingham Üniversitesi Biyomedikal Bilimler bölümünden kabul almıştır. Birleşik Krallık ’ta araştırma odaklı en iyi üniversitel devamını oku..

ÖZEL EGE'DEN HABERİNİZ OLSUN

#BizÖzelEgeliyiz