12. Sınıf öğrencilerimizden Kaan Kümüştekin Times Higher Education (THE) tarafından 2022 yılında dünyanın en iyi 76. üniversitesi seçilen Bristol Üniversitesi Ekonomi bölümünün üstün başarı programına (BA Hons) kabul almıştır.
Üstün başarı programları klasik lisans programlarına kıyasla akademik açıdan daha başarılı öğrencilerin kabul edildiği, çok sayıda araştırma odaklı projelere yer verilen ve işverenler tarafından da daha çok tercih edilen eğitim programlardır.
Birleşik Krallık ’ta araştırma odaklı en iyi üniversitelerin dâhil olduğu üstün eğitim standartlarına sahip 24 Russel Group üyesi üniversiteden biri olan Bristol Üniversitesi, Nobel ödüllü 13 bilim insanıyla ve bilim dünyasına öncülük eden, kalp – damar hastalıklarından, iklim değişikliğine kadar birçok önemli ve güncel konuda yürüttüğü çalışmalarla adından söz ettirmektedir.
Öğrencimizi ve ailesini kutlar, başarılarının devamını dileriz.
Haberler
14 / 02 / 2024
Mezunlar Buluşması

Mezunlarımız üniversiteye hazırlık süreçleri, öğrenim hayatları, meslek seçimleri, meslek deneyimleri, eğitim ve kariyer planları hakkında Özel Ege Lisesi öğrencileriyle paylaşımda bulundukları Geleneksel &Ou devamını oku..

05 / 02 / 2024
Almina Çabuk - Üniversite Kabul

12. sınıf öğrencimiz Almila Çabuk, QS dünya sıralamasına göre işletme alanında 46. sırada yer alan Luiss Guido Carli Üniversitesinden kabul almıştır. Luiss Guido Carli Üniversitesi, yönetim ve sosyal bilimler alanında önde gelen özel üniversitelerden biridi devamını oku..

05 / 02 / 2024
Sude Bülbül - Üniversite Kabul

12.sınıf öğrencimiz Sude Bülbül, Times Higher Education (THE) dünya sıralamasına göre 601-800 sıraları arasında yer alan Oxford Brookes Üniversitesinin İşletme ve Uluslararası İş Yönetimi bölümlerinden ve 201-250 sıraları aras devamını oku..

05 / 02 / 2024
IISEC 2023 - Bildiri Sunumu

Özel Egeliler IISEC 2023 International Informatics and Software Engineering Conference bildiri sunumunu gerçekleştirdiler. 21-22 Aralık tarihleri arasında IEEE (Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü), Bilgi ve İletişim Teknolojileri Kurumu devamını oku..

05 / 02 / 2024
Anaokulu ve İlkokul Öğrencilerimiz Tiyatro Etkinliğinde

Anaokulu ve İlkokul öğrencilerimizin katılımıyla “Meraklı Gezginler” tiyatro oyununun gösterimi gerçekleştirildi. Öğrenciler tiyatro etkinliğiyle keyifli zaman geçirdiler. devamını oku..

ÖZEL EGE'DEN HABERİNİZ OLSUN

#BizÖzelEgeliyiz