Her ay bir yazar ile bir araya gelen ilkokul öğrencilerimiz 21 Ekim Perşembe günü Yazar Pınar Göçer ile bir araya gelerek yazarın yazın hayatı, kitapları hakkında söyleşi gerçekleştirecektir. Aynı zamanda öğrencilerimiz, okudukları kitaplarda yer alan kahramanlar hakkında konuk yazarımızla sohbet edecekler. 2, 3 ve 4. sınıf öğrencilerimiz ayın yazarını heyecanla bekliyor.

Pınar Göçer Kimdir?

1969 yılında Tarsus'te doğdu. Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde İşletme Bölümünü bitiridi. Çocuklar için hayata dair hikâyeler yazdı. Çevreci kimliği ile öne çıkan ilk çocuk romanı Anneannem Bir Film Yıldızı, 2014 yılında yayımlandı. Çocuk ve ilk gençlik romanı yazma serüveni Altın Göl, Büyülü Fener, Panayır Shirbazı, Kapadokya Perileri ve Göbeklitepe Perileri ile devam etti. Cilalı Taş Devri'ne Seyahat ve Antik Mısır'a Gidiyoruz ise Eğlenceli Tarih Serisi'nin ilk iki kitabıdır. Yazarın Sana Sevgim Bitmiş Mustafa adlı bir yetişkin romanı da bulunmaktadır.

Haberler
01 / 04 / 2024
18 Mart Çanakkale Zaferi

Bu zafer inananların zaferi, bu mücadele onurlu bir duruşun ve bağımsızlığa gönül verenlerin mücadelesi. 18 Mart Çanakkale Zaferimizin 109. yıldönümü törenine ev sahipliği yapmanın mutluluğunu taşıyoruz. Tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi say devamını oku..

01 / 04 / 2024
Harvard Model Congress Europe Konferansı

Okulumuz 10. ve 11. sınıf öğrencilerinden Aliye Derin Demirelli, Alara Nisa İzci, Su Karaağaç, Duru Şimşek, Efe Öztürk, Efe Tuna Galipoğlu, Ege Onar, Elif Kabadayı, Elif Naz Tatar, Nil Soykan, Arda Özsüer, Ural İsmail Uğurlu, Doruk Yalaz, Recep Efe Erez devamını oku..

01 / 04 / 2024
Bisiklet Yarışlarında Birincilik

20 Mart Çarşamba günü Sasalı Kent Park alanında İl Gençlik Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar Arası Bisiklet Yarışmalarında, Minik Kızlar Bisiklet Takımımız İzmir birincisi Minik Erkekler Bisiklet Takımımız İzmir birincisi devamını oku..

01 / 04 / 2024
Portfolyo Sunumları

Okulumuz 6 yaş öğrencileri ilk dönem İngilizce derslerinde edindikleri kazanımları İngilizce öğretmenleri eşliğinde sınıf ortamındaki doğallıklarıyla ailelerine sundular. Öğrencilerimizin geldikleri başarı düzeyi farklı istasyonlarda gösterdikleri y devamını oku..

01 / 04 / 2024
Yurt Dışı Üniversite Buluşması

Lise öğrencilerine yönelik Yurt Dışı Üniversite Buluşması etkinliğinde, Amerika ve Avrupa’dan toplam 10 üniversite katılımcılara bilgilendirme sağladı. Okulumuz lise kafeteryasında düzenlene etkinlikte öğrencilerimiz ve veli devamını oku..

ÖZEL EGE'DEN HABERİNİZ OLSUN

#BizÖzelEgeliyiz