Her ay bir yazar ile bir araya gelen ilkokul öğrencilerimiz 21 Ekim Perşembe günü Yazar Pınar Göçer ile bir araya gelerek yazarın yazın hayatı, kitapları hakkında söyleşi gerçekleştirecektir. Aynı zamanda öğrencilerimiz, okudukları kitaplarda yer alan kahramanlar hakkında konuk yazarımızla sohbet edecekler. 2, 3 ve 4. sınıf öğrencilerimiz ayın yazarını heyecanla bekliyor.

Pınar Göçer Kimdir?

1969 yılında Tarsus'te doğdu. Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde İşletme Bölümünü bitiridi. Çocuklar için hayata dair hikâyeler yazdı. Çevreci kimliği ile öne çıkan ilk çocuk romanı Anneannem Bir Film Yıldızı, 2014 yılında yayımlandı. Çocuk ve ilk gençlik romanı yazma serüveni Altın Göl, Büyülü Fener, Panayır Shirbazı, Kapadokya Perileri ve Göbeklitepe Perileri ile devam etti. Cilalı Taş Devri'ne Seyahat ve Antik Mısır'a Gidiyoruz ise Eğlenceli Tarih Serisi'nin ilk iki kitabıdır. Yazarın Sana Sevgim Bitmiş Mustafa adlı bir yetişkin romanı da bulunmaktadır.

Haberler
12 / 04 / 2023
Öğrencimiz Yiğit Sancar'a Yurt Dışı Üniversite Kabulü

12. sınıf öğrencimiz Yiğit Sancar Times Higher Education (THE) dünya üniversiteleri sıralamasında 42. sırada yer alan Belçika’nın en büyük araştırma üniversitesi olan KU Leuven’den kabul almıştır. Belçika’nın köklü üniversiteleri arasında yer alan K devamını oku..

07 / 04 / 2023
Öğrencilerimizin Yurt Dışı Kabulleri Devam Ediyor

12. sınıf öğrencimiz Can Afacan Times Higher Education (THE) dünyanın en iyi üniversiteleri sıralamasına göre 25. sırada yer alan Duke Üniversitesi Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği bölümünden kabul almıştır. Özel bir araşt devamını oku..

07 / 04 / 2023
Öğrencilerimizin Yurt Dışı Kabulleri Devam Ediyor

12. sınıf öğrencilerimizden Kaan Kümüştekin Times Higher Education (THE) tarafından 2022 yılında dünyanın en iyi 134. Üniversitesi seçilen  devamını oku..

07 / 04 / 2023
Öğrencilerimizin Yurt Dışı Kabulleri Devam Ediyor

12. sınıf öğrencimiz Can Afacan Times Higher Education (THE) dünya sıralamasına göre 147. sırada yer alan Rice Üniversitesi'nin Bilgisayar Bilimi bölümüne kabul almıştır. Amerika’da bulunan o devamını oku..

06 / 04 / 2023
Öğrencilerimizin Yurt Dışı Kabulleri Devam Ediyor

12. sınıf öğrencimiz Nisan Kaynar Times Higher Education (THE) dünya sıralamasına göre 108. sırada yer alan Birmingham Üniversitesi Biyomedikal Bilimler bölümünden kabul almıştır. Birleşik Krallık ’ta araştırma odaklı en iyi üniversitel devamını oku..

ÖZEL EGE'DEN HABERİNİZ OLSUN

#BizÖzelEgeliyiz