İngiltere Üniversite Gününde İngiltere’nin ve Birleşik Krallık’ın önde gelen üniversitelerini öğrencilerimiz ile buluşturduk. 

Sadece okulumuza özel gerçekleştirilen çevrim içi oturumlarda öğrencilerimiz bölüm ve meslekleri Oxford Brookes, Loughborough ve Russell grubu üniversitelerinden olan Cardiff, Durham ve Bristol Üniversitelerinin üniversite temsilcilerinden dinleyerek, merak ettikleri sorulara yanıt bulma fırsatı buldu. Ayrıca öğrencilerimiz ve velilerimiz üniversite temsilcileri tarafından üniversitelere kabul ve kayıt kriterleri, burslar ve kampüs hayatı hakkında da bilgi sahibi oldular.

Etkinliğin organizasyonunda büyük katkıları olan Şirin Myles‘a ve sunumları gerçekleştiren katılımcı üniversitelerimizin temsilcilerine teşekkürlerimizi sunarız.

Meeting online with the leading universities of the UK at the “UK University Day”

We were delighted to meet with leading university representatives at the “UK University Day.”

In the online sessions held exclusively for our school, our students had the opportunity to ask questions by listening to the university representatives of 5 leading universities as Oxford Brookes, Loughborough, and Russell group universities: Cardiff, Durham, and Bristol Universities. The representatives also informed our high school students and parents about higher education abroad, admission and enrolment processes, scholarships, student life, and campus facilities.

We want to thank Şirin Myles, who made great contributions to the event's organization, and the representatives of our participating universities.

Haberler
01 / 04 / 2024
18 Mart Çanakkale Zaferi

Bu zafer inananların zaferi, bu mücadele onurlu bir duruşun ve bağımsızlığa gönül verenlerin mücadelesi. 18 Mart Çanakkale Zaferimizin 109. yıldönümü törenine ev sahipliği yapmanın mutluluğunu taşıyoruz. Tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi say devamını oku..

01 / 04 / 2024
Harvard Model Congress Europe Konferansı

Okulumuz 10. ve 11. sınıf öğrencilerinden Aliye Derin Demirelli, Alara Nisa İzci, Su Karaağaç, Duru Şimşek, Efe Öztürk, Efe Tuna Galipoğlu, Ege Onar, Elif Kabadayı, Elif Naz Tatar, Nil Soykan, Arda Özsüer, Ural İsmail Uğurlu, Doruk Yalaz, Recep Efe Erez devamını oku..

01 / 04 / 2024
Bisiklet Yarışlarında Birincilik

20 Mart Çarşamba günü Sasalı Kent Park alanında İl Gençlik Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar Arası Bisiklet Yarışmalarında, Minik Kızlar Bisiklet Takımımız İzmir birincisi Minik Erkekler Bisiklet Takımımız İzmir birincisi devamını oku..

01 / 04 / 2024
Portfolyo Sunumları

Okulumuz 6 yaş öğrencileri ilk dönem İngilizce derslerinde edindikleri kazanımları İngilizce öğretmenleri eşliğinde sınıf ortamındaki doğallıklarıyla ailelerine sundular. Öğrencilerimizin geldikleri başarı düzeyi farklı istasyonlarda gösterdikleri y devamını oku..

01 / 04 / 2024
Yurt Dışı Üniversite Buluşması

Lise öğrencilerine yönelik Yurt Dışı Üniversite Buluşması etkinliğinde, Amerika ve Avrupa’dan toplam 10 üniversite katılımcılara bilgilendirme sağladı. Okulumuz lise kafeteryasında düzenlene etkinlikte öğrencilerimiz ve veli devamını oku..

ÖZEL EGE'DEN HABERİNİZ OLSUN

#BizÖzelEgeliyiz