29. Dr. İbrahim Arıkan Mef Eğitim Kurumları Araştırma Projeleri Yarışması Sonuçlandı.
23-25 Mayıs 2022 tarihleri arasında çevrim içi olarak düzenlenen 29. Dr. İbrahim Arıkan MEF Eğitim Kurumları Araştırma Projeleri Yarışması finaline fizik, kimya, biyoloji ve yapay zeka alanlarında 80 proje yarıştı. Özel Egeliler yarışma finalinde 9 proje ile temsil edildi.
Emre Değirmenci’nin danışmanlığında 10.sınıf öğrencilerimiz İlke Uslu ve Deniz Uluışık’ın hazırladığı ve We-Cycle Çevre ve Geri Dönüşüm Teknolojileri Fuarı proje yarışmasında da birinci olan "Yapay Zeka Donanımlı Akıllı Bant" isimli proje, yapay zeka kategorisinde birinci;
11. sınıf öğrencilerimiz Duru Dikbaş ve Nisan Kaynar’ın hazırladığı ve danışmanlığını Dr. Onur Akpınar’ın yaptığı “Altın Nanoçubuk Temelli Mikroakışkan Çip ile Trizomi-21’in Teşhisi” isimli proje kimya kategorisinde üçüncü oldu. 
Öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi gönülden kutluyoruz.
Haberler
12 / 04 / 2023
Öğrencimiz Yiğit Sancar'a Yurt Dışı Üniversite Kabulü

12. sınıf öğrencimiz Yiğit Sancar Times Higher Education (THE) dünya üniversiteleri sıralamasında 42. sırada yer alan Belçika’nın en büyük araştırma üniversitesi olan KU Leuven’den kabul almıştır. Belçika’nın köklü üniversiteleri arasında yer alan K devamını oku..

07 / 04 / 2023
Öğrencilerimizin Yurt Dışı Kabulleri Devam Ediyor

12. sınıf öğrencimiz Can Afacan Times Higher Education (THE) dünyanın en iyi üniversiteleri sıralamasına göre 25. sırada yer alan Duke Üniversitesi Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği bölümünden kabul almıştır. Özel bir araşt devamını oku..

07 / 04 / 2023
Öğrencilerimizin Yurt Dışı Kabulleri Devam Ediyor

12. sınıf öğrencilerimizden Kaan Kümüştekin Times Higher Education (THE) tarafından 2022 yılında dünyanın en iyi 134. Üniversitesi seçilen  devamını oku..

07 / 04 / 2023
Öğrencilerimizin Yurt Dışı Kabulleri Devam Ediyor

12. sınıf öğrencimiz Can Afacan Times Higher Education (THE) dünya sıralamasına göre 147. sırada yer alan Rice Üniversitesi'nin Bilgisayar Bilimi bölümüne kabul almıştır. Amerika’da bulunan o devamını oku..

06 / 04 / 2023
Öğrencilerimizin Yurt Dışı Kabulleri Devam Ediyor

12. sınıf öğrencimiz Nisan Kaynar Times Higher Education (THE) dünya sıralamasına göre 108. sırada yer alan Birmingham Üniversitesi Biyomedikal Bilimler bölümünden kabul almıştır. Birleşik Krallık ’ta araştırma odaklı en iyi üniversitel devamını oku..

ÖZEL EGE'DEN HABERİNİZ OLSUN

#BizÖzelEgeliyiz