Ortaokul ve lise öğrencilerimiz çevrim içi Yale Model Government Europe (YMGE) konferansına katıldı.
Birçok farklı ülkeden delegenin katılımıyla Yale Üniversitesi’nde düzenlenen YMGE konferansına Özel Ege Ortaokulundan Aliye Derin Demirelli, Artun Koral Ülgen, Defne Adıgüzel, Efe Öztürk, Fatma Irmak Koca, Mahir Kuzey Akcan, Özge Hıdıroğlu ve Sarp Girgin; Özel Ege Lisesinden Can Afacan, Ceylin Karahan, Deren Zehra Ünüvar, Gülin Gerçeker ve Naz Yüksel çevrim içi katılarak Avrupa Birliği ülkeleri hakkındaki küresel sorunları ele alıp ortak çözümler üreterek okulumuzu başarılı bir şekilde temsil etmişlerdir.
Öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
Haberler
12 / 04 / 2023
Öğrencimiz Yiğit Sancar'a Yurt Dışı Üniversite Kabulü

12. sınıf öğrencimiz Yiğit Sancar Times Higher Education (THE) dünya üniversiteleri sıralamasında 42. sırada yer alan Belçika’nın en büyük araştırma üniversitesi olan KU Leuven’den kabul almıştır. Belçika’nın köklü üniversiteleri arasında yer alan K devamını oku..

07 / 04 / 2023
Öğrencilerimizin Yurt Dışı Kabulleri Devam Ediyor

12. sınıf öğrencimiz Can Afacan Times Higher Education (THE) dünyanın en iyi üniversiteleri sıralamasına göre 25. sırada yer alan Duke Üniversitesi Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği bölümünden kabul almıştır. Özel bir araşt devamını oku..

07 / 04 / 2023
Öğrencilerimizin Yurt Dışı Kabulleri Devam Ediyor

12. sınıf öğrencilerimizden Kaan Kümüştekin Times Higher Education (THE) tarafından 2022 yılında dünyanın en iyi 134. Üniversitesi seçilen  devamını oku..

07 / 04 / 2023
Öğrencilerimizin Yurt Dışı Kabulleri Devam Ediyor

12. sınıf öğrencimiz Can Afacan Times Higher Education (THE) dünya sıralamasına göre 147. sırada yer alan Rice Üniversitesi'nin Bilgisayar Bilimi bölümüne kabul almıştır. Amerika’da bulunan o devamını oku..

06 / 04 / 2023
Öğrencilerimizin Yurt Dışı Kabulleri Devam Ediyor

12. sınıf öğrencimiz Nisan Kaynar Times Higher Education (THE) dünya sıralamasına göre 108. sırada yer alan Birmingham Üniversitesi Biyomedikal Bilimler bölümünden kabul almıştır. Birleşik Krallık ’ta araştırma odaklı en iyi üniversitel devamını oku..

ÖZEL EGE'DEN HABERİNİZ OLSUN

#BizÖzelEgeliyiz