12. sınıf öğrencilerimizden Kaan Kümüştekin Times Higher Education (THE) tarafından 2022 yılında dünyanın en iyi 18. üniversitesi seçilen Toronto Üniversitesi ve dünyanın en iyi 104. Üniversitesi seçilen Warwick Üniversitesi'nden kabul almıştır.
Kaan, aday öğrencilerin yüksek akademik başarı (SAT ve AP sınav skorları), üst düzey yabancı dil bilgisi ( TOEFL / IELTS sınav skoru), yaratıcı ve etkin bir birey olmak gibi (TÜBİTAK Projeleri, Intel ISEF, Teknofest vb.) özelliklerinin yanı sıra küresel topluma liderlik yapabilecek potansiyele sahip kişiler arasından seçildiği dünyanın en iyi araştırma üniversitelerinden biri olan Toronto Üniversitesi’nde Sosyal Bilimler (Social Sciences), Birleşik Krallık ’ta araştırma odaklı en iyi üniversitelerin dahil olduğu, üstün eğitim standartlarına sahip, 24 Russell Group üyesi üniversiteden biri olan ve öğretim - araştırma alanlarında iş ve sanayi bağlantıları ile sağlam bir üne sahip Warwick Üniversitesi Ekonomi Bölümünde eğitim almaya hak kazanmıştır.
Öğrencimizi ve ailesini kutlar, başarılarının devamını dileriz.
Haberler
01 / 04 / 2024
18 Mart Çanakkale Zaferi

Bu zafer inananların zaferi, bu mücadele onurlu bir duruşun ve bağımsızlığa gönül verenlerin mücadelesi. 18 Mart Çanakkale Zaferimizin 109. yıldönümü törenine ev sahipliği yapmanın mutluluğunu taşıyoruz. Tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi say devamını oku..

01 / 04 / 2024
Harvard Model Congress Europe Konferansı

Okulumuz 10. ve 11. sınıf öğrencilerinden Aliye Derin Demirelli, Alara Nisa İzci, Su Karaağaç, Duru Şimşek, Efe Öztürk, Efe Tuna Galipoğlu, Ege Onar, Elif Kabadayı, Elif Naz Tatar, Nil Soykan, Arda Özsüer, Ural İsmail Uğurlu, Doruk Yalaz, Recep Efe Erez devamını oku..

01 / 04 / 2024
Bisiklet Yarışlarında Birincilik

20 Mart Çarşamba günü Sasalı Kent Park alanında İl Gençlik Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar Arası Bisiklet Yarışmalarında, Minik Kızlar Bisiklet Takımımız İzmir birincisi Minik Erkekler Bisiklet Takımımız İzmir birincisi devamını oku..

01 / 04 / 2024
Portfolyo Sunumları

Okulumuz 6 yaş öğrencileri ilk dönem İngilizce derslerinde edindikleri kazanımları İngilizce öğretmenleri eşliğinde sınıf ortamındaki doğallıklarıyla ailelerine sundular. Öğrencilerimizin geldikleri başarı düzeyi farklı istasyonlarda gösterdikleri y devamını oku..

01 / 04 / 2024
Yurt Dışı Üniversite Buluşması

Lise öğrencilerine yönelik Yurt Dışı Üniversite Buluşması etkinliğinde, Amerika ve Avrupa’dan toplam 10 üniversite katılımcılara bilgilendirme sağladı. Okulumuz lise kafeteryasında düzenlene etkinlikte öğrencilerimiz ve veli devamını oku..

ÖZEL EGE'DEN HABERİNİZ OLSUN

#BizÖzelEgeliyiz