İzmir Ticaret Borsası tarafından "Toprak ve Çocuk " programı kapsamında T.C. Milli Eğitim Bakanlığı İzmir İl Millî Eğitim Bakanlığı ve İzmir il Millî Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde düzenlenen " Çocuk Gözüyle Hayvancılık" konulu resim yarışmasında 1. ve 2. sınıflar kategorisinde öğrencilerimiz Nehir Cansever Üçüncülük ve Işıl Yılmaz Mansiyon ödülüne; 3 ve 4. sınıflar kategorisinde ise 4. sınıf öğrencimiz Melin Ağar Birincilik ödülüne layık görülmüştür. 
Aynı yarışmada 2. sınıf öğrencilerimiz Balca Kestane, Şevval Ilgın Kırcalı, Ada Toprak ve 4. sınıf öğrencimiz Can Baydar’ın eserleri de sergilenmeye değer görülmüştür.
Öğrencilerimizi tebrik ederiz.
Haberler
12 / 04 / 2023
Öğrencimiz Yiğit Sancar'a Yurt Dışı Üniversite Kabulü

12. sınıf öğrencimiz Yiğit Sancar Times Higher Education (THE) dünya üniversiteleri sıralamasında 42. sırada yer alan Belçika’nın en büyük araştırma üniversitesi olan KU Leuven’den kabul almıştır. Belçika’nın köklü üniversiteleri arasında yer alan K devamını oku..

07 / 04 / 2023
Öğrencilerimizin Yurt Dışı Kabulleri Devam Ediyor

12. sınıf öğrencimiz Can Afacan Times Higher Education (THE) dünyanın en iyi üniversiteleri sıralamasına göre 25. sırada yer alan Duke Üniversitesi Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği bölümünden kabul almıştır. Özel bir araşt devamını oku..

07 / 04 / 2023
Öğrencilerimizin Yurt Dışı Kabulleri Devam Ediyor

12. sınıf öğrencilerimizden Kaan Kümüştekin Times Higher Education (THE) tarafından 2022 yılında dünyanın en iyi 134. Üniversitesi seçilen  devamını oku..

07 / 04 / 2023
Öğrencilerimizin Yurt Dışı Kabulleri Devam Ediyor

12. sınıf öğrencimiz Can Afacan Times Higher Education (THE) dünya sıralamasına göre 147. sırada yer alan Rice Üniversitesi'nin Bilgisayar Bilimi bölümüne kabul almıştır. Amerika’da bulunan o devamını oku..

06 / 04 / 2023
Öğrencilerimizin Yurt Dışı Kabulleri Devam Ediyor

12. sınıf öğrencimiz Nisan Kaynar Times Higher Education (THE) dünya sıralamasına göre 108. sırada yer alan Birmingham Üniversitesi Biyomedikal Bilimler bölümünden kabul almıştır. Birleşik Krallık ’ta araştırma odaklı en iyi üniversitel devamını oku..

ÖZEL EGE'DEN HABERİNİZ OLSUN

#BizÖzelEgeliyiz