İştirakçi olduğumuz Continued Dialogue, Closer To Europe projesi kapsamında düzenlenecek Sürdürülebilir Diyalog Projesi Ideathon’unda 15-28 yaş arasındaki gençlerle birlikte fikirler üretiyoruz! 
22 - 23 Haziran tarihlerinde İzmir Karşıyaka Kolektif Girişimcilik Merkezi'nde gerçekleşecek ve 24 saat sürecek olan Ideathon’da gençler, Sürdürülebilirliğin üç temel bileşeni olan Çevre Koruma, Ekonomik Büyüme ve Sosyal Gelişim ekseninde Birleşmiş Milletler 17 Küresel Amaçtan sürdürülebilir doğal kaynaklarlar ile ilişkili;
12 - Sorumlu Üretim ve Tüketim,
13 - İklim Eylemi,
14 - Sudaki Yaşam,
15 - Karasal Yaşam konularında farkındalık yaratmak üzere projeler geliştirecekler.
Tüm gençlerimizi birlikte üretmeye ve proje geliştirmeye bekliyoruz.
Haberler
12 / 04 / 2023
Öğrencimiz Yiğit Sancar'a Yurt Dışı Üniversite Kabulü

12. sınıf öğrencimiz Yiğit Sancar Times Higher Education (THE) dünya üniversiteleri sıralamasında 42. sırada yer alan Belçika’nın en büyük araştırma üniversitesi olan KU Leuven’den kabul almıştır. Belçika’nın köklü üniversiteleri arasında yer alan K devamını oku..

07 / 04 / 2023
Öğrencilerimizin Yurt Dışı Kabulleri Devam Ediyor

12. sınıf öğrencimiz Can Afacan Times Higher Education (THE) dünyanın en iyi üniversiteleri sıralamasına göre 25. sırada yer alan Duke Üniversitesi Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği bölümünden kabul almıştır. Özel bir araşt devamını oku..

07 / 04 / 2023
Öğrencilerimizin Yurt Dışı Kabulleri Devam Ediyor

12. sınıf öğrencilerimizden Kaan Kümüştekin Times Higher Education (THE) tarafından 2022 yılında dünyanın en iyi 134. Üniversitesi seçilen  devamını oku..

07 / 04 / 2023
Öğrencilerimizin Yurt Dışı Kabulleri Devam Ediyor

12. sınıf öğrencimiz Can Afacan Times Higher Education (THE) dünya sıralamasına göre 147. sırada yer alan Rice Üniversitesi'nin Bilgisayar Bilimi bölümüne kabul almıştır. Amerika’da bulunan o devamını oku..

06 / 04 / 2023
Öğrencilerimizin Yurt Dışı Kabulleri Devam Ediyor

12. sınıf öğrencimiz Nisan Kaynar Times Higher Education (THE) dünya sıralamasına göre 108. sırada yer alan Birmingham Üniversitesi Biyomedikal Bilimler bölümünden kabul almıştır. Birleşik Krallık ’ta araştırma odaklı en iyi üniversitel devamını oku..

ÖZEL EGE'DEN HABERİNİZ OLSUN

#BizÖzelEgeliyiz